POČETAK NASTAVNE GODINE 2020./2021.

Poštovani roditelji, dragi učenici!

U ponedjeljak 7. rujna počinje jedna izazovna i neizvjesna nastavna godina. U skladu s uputama Ministarstva znanosti i obrazovanja organizirali smo rad u našoj školi.

Evo nekoliko važnih informacija:

1. Nastava za sve učenike počinje 7. rujna 2020.

2. Nastava će se odvijati u jutarnjoj smjeni u matičnoj školi i u svim područnim školama.

3. Učenici viših razreda (predmetna nastava) s nastavom počinju u 7:45h, a učenici nižih razreda (razredna nastava) u 8:15h.

4. Prvi dan škole učenici će provesti sa svojim razrednicima koji će im dati detaljne upute.

5. Razrednici će dočekati učenike ispred škole i odvesti ih u razrede (svaki razred će biti u svojoj učionici, svaki učenik sjedi sam u klupi).

Raspored ulazaka u matičnu školu:

- ulaz iz parka: 6.a, 7.a, 5.b, 1.a, 1.b

- glavni ulaz: 6.b, 8.b, 5.a, 2.a, 2.b, 4.a

- ulaz s parkirališta: 5.c, 8.a, 7.b, 3.a, 3.b

6. Učenici 1.razreda prvi dan dolaze u školu u pratnji jednog roditelja (učiteljice će se  javiti    roditeljima):

1.a – 9:00 sati (ulaz iz parka)

1.b – 9:30 sati (ulaz iz parka)

PŠ Gornji Bogićevci – 8:15h

PŠ Stara Gradiška – 7:45h

7. Učenici 1.- 8.r. prvog nastavnog dana dolaze u školu sa svojim maskama, a u školi će dobiti  višekratne (perive) maske za korištenje tijekom sljedećih nastavnih dana.

- učenici razredne nastave maske nose u autobusu (putnici) i na hodniku, a na nastavi ne nose

- učenici predmetne nastave maske nose u autobusu (putnici), na hodniku i na nastavi

8. Svi učenici prvog nastavnog dana nose u školu „papuče“ za preobuvanje i torbu za udžbenike koje će preuzeti u svojim učionicama.

9. Roditelji (ili učenici sami) ujutro mjere temperaturu i podatke zapisuju u bilježnicu koju svaki dan donose u školu.

10. U slučaju povišene tjelesne temperature ili drugih zdravstvenih poteškoća (kašalj, poteškoće u disanju, povraćanje i bol u trbuhu …) roditelj ne smije slati dijete u školu.

Detaljnije upute dobit ćete tijekom dana od svojih razrednika putem dostupnih komunikacijskih kanala; učenici predmetne nastave će obavijesti dobiti u svojim virtualnim učionicama na Yammeru.

Raspored voznog reda autobusa objavit ćemo NAKNADNO!

Svima nam želim sretan početak nastavne godine!

Ravnateljica: Ivana Mijatović, dipl.uč.

objavio: Alen Brkić   datum: 4. 9. 2020.