Ovaj mjesec: 2041
PŠ Gornji Bogićevci

Istočno od Okučana,  na putu prema Novoj Gradiški, samo je 3km udaljeno selo Gornji Bogićevci. U središtu ćete sela na Trgu hrvatskih branitelja naći našu školu. U Domovinskom je ratu školska zgrada  bila porušena. Poslije rata je, u tijeku obnove, izgrađena  nova školska zgrada. Rad u novoj školi počeo je 10. rujna školske 2001./2002. god. s 42 učenika u 2 kombinirana razredna odjela.
U školskoj 2002./2003. godini broj se učenika  povećao te su formirana 3 razredna odjela i to 2 čista i jedno kombinirano odjeljenje.

U školskoj 2009./2010. godini  3 razredna odjela: 1.r. uči učiteljica Francika Šimić,  2.r.uči učiteljica Mirjana Cimbal, te 3. i 4. r. uči učiteljica Spomenka Bošnjaković.

Često učimo na terenu. Posjetili smo stočarsku farmu «Bungić», gljivarnik «Križanić», te firmu «ELBA» koja izrađuje plastičnu stolariju u Gornjim Bogićevcima

Prvi dan škole

Prvoga dana nastave zazvonilo je zvono  i za 11 prvašića PŠ Gornji Bogićevci koji su stigli, u pratnji zabrinutih roditelja, vidljivo ozareni.

Dragi prvašići, dobro nam došli i sretan vam i uspješan ovaj prvi dan škole. Neka vas sreća, uspjeh, zadovoljstvo i osmijeh prate kroz cijelo školovanje i život.

U školu ne kreću bez znanja, osnove su već naučili maloj školi, a roditelji otkrivaju kako su veseli i uzbuđeni. Razloga za to je puno jer ipak ovo je njihov prvi dan škole, prvi ulazak u život velikih.Očekivanja su velika, suza nije bilo, samo stidljivih osmjeha i uzbuđenja.

Antonija Šulekić, dipl. uč. RN

U stočarskoj farmi «Bungić»

Posjet gljivarniku «KRIŽANIĆ»

U gljivarniku smo svi dobili gljive za ručak.

Ulazak u pogon  plastične stolarije «ELBA»

U pogonu plastične stolarije «ELBA» počastili su nas slatkišima i sokom.

U školi rade izvannastavne aktivnosti: dramsko-recitatorska skupina, mlade vezilje i ritmička skupina. Povodom blagdana svojim radom  predstavljamo se roditeljima i mještanima.

PROSLAVA DANA KRUHA

I ove smo godine nestrpljivo iščekivali blagdan za nas i naše učitelje – DANI KRUHA.

Cijeli tjedan je škola vrvjela od raznih proba. 16.10. od ranog jutra škola je bila ispunjena mirisom kruha i kolača. Naš hol je bio prepun zrelih plodova jeseni. Svi smo na priredbi nastupali. Naš župnik je to lijepo blagoslovio. A mi smo Bogu zahvalili s pjesmom: "Hvala ti!" Na kraju smo svi sa roditeljima ostali blagovati posvećeno.

DOČEK SVETOG NIKOLE

Proslava Božića

U školi održavamo radionice s  učenicima i roditeljima na kojima izrađujemo čestitke i prigodne ukrase.

Zimske radosti u našoj školi

To smo mi !

« Veljača 2022 »